Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
75 postów 289 komentarzy

obieranie cebuli - do łez

Zygmunt Korus - od 1982 były dziennikarz, w PRL opozycjonista represjonowany, odznaczony przez Ś.p. PREZYDENTA z polecenia Ś.p. PREZESA IPN.

"POLSKA NIEPODLEGŁA" NOWY TYGODNIK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nadchodzi czas patriotów! – tak się reklamuje nowy tygodnik, który od pojutrza, czyli od 09.09 b.r. – co poniedziałek – będzie pojawiał się w całym kraju.

 Cena jest niewielka, zaledwie 2,90 zł, a treść zapowiada się imponująco.Wydawca bowiem,to Piotr Bachurski, swoisty headhunter, który słynie z tego, że umie wyłapywać najlepsze pióra (dziś raczej należałoby pisać - klawiatury) z sieci. Wychodząc z założenia, że obecnie tylko dziennikarstwo obywatelskie jest opiniotwórcze, bo zrodzone w oparciu o poszukiwanie prawdy (w opozycji do funkcyjnych pismaków i kamero-cyngli, którzy robią jedynie propagandę na zlecenie), założył blogerską "Warszawską Gazetę", która ze stołecznej,stała się pismem ogólnopolskim. P.Bachurskiod lat kierujez sukcesemtakimitytułamijak „Home&Market”, „Biznes Open”, "Gentleman" i "Gazeta Finansowa". Zarządza też własnym wydawnictwem Bollinari Publishing House, które szczyci się wielką ilością bestsellerowych tytułów.

Warto dodać, że w internecie autorzy publikujący w tych tytułach dysponują witryną blogopinia24.pl. We wrześniu ukazał się także w kioskach pierwszy numer miesięcznika pt. "Zakazana historia", w którym wydawca ma ambicję umieszczać materiały dokumentacyjne i archiwalne z omówieniami w celach edukacyjnych. Po jakości i zawartości tego debiutu można sądzić, że ma szansę utrzymać się na bardzo trudnym rynku prasowym.

Nowy ogólnopolski tygodnik pt. "Polska Niepodległa" zapowiada się imponująco, z uwagi na klasę, odwagę i niezależność głoszonych poglądów współredaktorów (głównie z "Warszawskiej Gazety") jak i nowej plejady pozyskanych autorów. Linią pisma ma być mocne wsparcie dla tendencji narodowych w walce o odbijanie Polski zdradzieckim antypolakom. Parezjaści* tacy jak Stanisław Srokowski, Jadwiga Chmielowska, Mirosław Kokoszkiewicz, ks. Roman Piwowarczyk, Jan Bodakowski, Wojciech Podjacki i inni dają gwarancję obcowania z łamami ożywczymi (pośród mocnej i już okopanej konkurencji na prawicy) zarówno pod względem głoszonych poglądów jak i bardziej dosadnego języka, określającego lepiej niż inni kryteria prawdy i fałszu.

W przygotowaniu stronawww.polskaniepodlegla.pl- warto będzie wkrótce tam regularnie zaglądać.


 

*Parezjasta to mówca nieustraszony, przyjmujący ryzyko oznajmiania prawdy nie z przymusu, bo jego wypowiedź jest wolna i wynika z czystego poczucia obowiązku, dlatego narażający się na niebezpieczeństwo, gdy prawda może w niego godzić. Dowodem jego uczciwości jest odwaga.


 

Opublikowano:

//www.radiownet.pl/publikacje/nowy-tytul-polska-niepodlegla#/publikacje/nowy-tytul-polska-niepodlegla


 

KOMENTARZE

 • ----------- tylko ,że ten nieustraszony
  -- tytuły ponadawał -jakieś zaoceaniczne - a gdzie ?? kurwa po polsku jest ???!!!!!!!!! co ? nie chwytliwe ?? geszeft nie wyjdzie

  -- że po POLSKU ? - piórami łatwo manipuluje się -pióro PIÓREM ZARABIA
  ba ! a jeszcze dobierać pod kątem KASY --rzeczone pióra

  -Józek co mi ogród kopie mówi -krótko !! o kant dupy szefowa ROZTRZAŚĆ --ichne pomysła
 • Zgadzam się
  proszę pana. Potrzeba nam takich tygodników na pęczki.

  U mnie we wsi Felka od Wiśniaków powiedziała, że pismo będzie wydawać. Wszyscy się śmiali, że na sól nie zarobi ale ona uparta bestia nie poddaje się i ciągnie ten wóz bez koni a ja jej przyklaskuję i tylko czasami krzyknę- non ti preocupare bimba, c'la fai !
  E adesso sto ad aspettare... Che cosa succede...

  A tak w ogóle u nas we wsi wszystko dobrze idzie. Nowy sołtys załatwił nam wifi i dopłatę do laptoków bo niby innowacyjne chłopy jesteśmy. Vuol dire che siamo grandi :) Ma.. siamo sulla strada giusta ?...

  Pozdrawiam z mojej psiej budy :)
 • @Pies na Trolle 02:06:51
  Wojtas Ciebie za to pogłaska, gdyz wg jego zaadoptowanej w Nowym Wieku teorii kabbały, wszyscy Goje ... to zwierzeta.
 • @ autor
  Konserwatywny tygodnik ¨"POLSKA NIEPODLEGŁA" jest wspanialym pomyslem i wybije sie szybko na tle zalewu ¨wiadomosci¨ produkowanych przez notorycznych Syjonistow. Zycze odwagi(!), powodzenia, i szybkiego wejscia w ekrany TV.

  W dodatku do Wiernych Polsce Suwerennej (http://wiernipolsce.wordpress.com), Klubu Inteligencji Polskiej, oraz nowej ekonomii bezpodatkowej Nawigatorow Jutra - znaczy POLSKA POWSTAJE Z KOLAN!
  Bravo!
 • @Zygmunt Korus
  Witam

  Świetnie, że jest nowy tygodnik takiego formatu i o takiej linii.
  Mam nadzieję, że jest to projekt ogólnopolski.

  Proszę coś więcej napisać o tej stronie internetowej (zraz ją sobie wpisuję do pamięci).

  Pozdrawiam

  Ps. Odezwałem się na privie
 • @ninanonimowa 00:21:26
  A FE, żeby kobieta tak brzydko pisała!!! Ty chyba nigdy nie czytałaś Warszawskiej Gazety, dlatego piszesz bzdury!!! Kup ten tygodnik i potem napisz swoje wrażenia a nie rzucaj MIĘSEM wcześniej!
 • @Zdzich 05:51:05
  Naprawdę mnie pogłaszcze? To musi być dobry pan i zaraz do niego biegnę.

  U nas we wsi też był taki jeden, Romek Domachowski, co to przygarniał wszystkie psy. Dziwiliśmy się nawet jak on to robi, że wyżywi te wszystkie stworzenia boże choć przyjmuje ciągle nowe. Potem okazało się, że z Chińczykiem jednym miał układ. Brrrr.... paskudztwo.
  Romek już u nas nie mieszka
  Wiem, że podług niektórych rasistowskich teorii ci co mają nieskaleczony napletek są gorsi i przyrównywani do zwierząt ale ja już wolę być psem niż np. takim np. Dajanem albo innym Mietkiem Biegunem bo oni kiedyś będą służyli za jednostkę niecnoty. To mówi pan, ze do Wojtasa? No nie wiem... Tyle zła o nim mówią.
 • @Pies na Trolle 09:44:06
  A co tam w jednostce słychać, Panie poruczniku. Zwolnili do rezerwy? To za blogowanie? Na wieś Pan wrócił?
 • @zibi 09:35:06
  -- belki stropowe uginają się już pod tą makulaturą --a Polska rozpływa się !!
 • @Zdzich 06:00:07
  Mam nadzieję, że różne pisma odslaniające prawdę o zdradzie narodowej w centrali osaczą z prowincji warszafkę kordonem polskości i zmienią w końcu państwo przeznaczone dla dobra naszej nacji.i

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930