Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
75 postów 289 komentarzy

obieranie cebuli - do łez

Zygmunt Korus - od 1982 były dziennikarz, w PRL opozycjonista represjonowany, odznaczony przez Ś.p. PREZYDENTA z polecenia Ś.p. PREZESA IPN.

OŚWIADCZENIE USOPAŁ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o nadreprezentacji Żydów w Polskim Parlamencie. (Uwaga wstępna: ponieważ pod dokumentem został umieszczony, jako załącznik, artykuł mojego autorstwa, pozwalam sobie przytoczyć ten polonijny tekst po niewielkim stylistycznym liftingu.)*

W liście do Polaków w kraju i za granicą przedstawiciele Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej wyrazili sprzeciw nadreprezentacji osób pochodzenia żydowskiego (oraz filosemitów) w warszawskim sejmie. Sprawa dotyczy głosowania o ustawowe przyzwolenie do uboju rytualnego na terenie Polski. W dokumencie z Teneryfy (europejska siedziba fundacji Jana Kobylańskiego, prezesa USOPAŁ), datowanym 24.08.2013 r. czytamy:


 

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Was w bardzo ważnej kwestii dotyczącej antypolaków, z których większa część jest właśnie w warszawskim rządzie, MSZ, MSW i innych instytucjach związanych z funkcjonowaniem Państwa Polskiego.

Załączamy wyniki głosowania nr 77, jakie miało miejsce podczas posiedzenia nr 45 w Sejmie w dniu 12 lipca 2013 roku, dotyczące rytualnego koszernego uboju zwierząt przeznaczonych do spożycia. Tak zabijane zwierzęta są poddawane nieludzkiemu cierpieniu – jest to barbarzyństwo, które nigdy nie było akceptowane i nie powinno być tolerowane w Polsce chrześcijańskiej, szanującej prawa zwierząt i dobrze wyedukowanej. Przede wszystkim jest to działanie przeciwko zasadom wypracowanym przez katolicki kraj, mający ponad tysiącletnią tradycję.

Na 460 posłów (tego dnia w głosowaniu wzięło udział 409 osób) aż 178 głosowało za bestialskim ubojem. To niewiarygodny skandal i ostentacyjna demonstracja, że w kraju, który pretenduje do określania siebie jako demokratyczny, mniejszość dominuje nad całym parlamentem! Takiego rytualnego barbarzyństwa mogą dokonywać tylko Żydzi, u których istnieją tego rodzaju prawa (i już w przeszłości tortura wobec jakiegokolwiek żyjącego stworzenia była czymś normalnym).

Jak wskazują statystyki ponad 90% obywateli Polski to katolicy, a (podobno) 2% stanowią Żydzi. Oni sami twierdzą (to jakaś komedia!), że jest ich tylko 18 tysięcy. Więc mamy tu wyraźny przykład głosowania z nadreprezentacją, gdzie aż 178 posłów głosowało za zawstydzającym, nieludzkim zabijaniem zwierząt! Zważywszy, że obecnych było 409 posłów, to około 45% opowiedziało się za rytualnym bestialskim koszernym ubojem.

Jeśli chcą tego dokonywać w kraju swego pochodzenia – Izraelu, to niech to robią. Natomiast w Polsce trzeba respektować jej obywateli. Zdarzyło się coś zdumiewającego! Można wnioskować, że mimo iż w państwie demokratycznym powinniśmy mieć w parlamencie 9 posłów żydowskich, to mamy aż 178 albo i więcej, jeśli wziąć potencjalną część z tych nieobecnych...? To jest ewidentna parodia samostanowienia, kontynuacja kryminalnych negocjacji w Magdalence i podczas Okrągłego Stołu, w których brały udział obecne władze i stamtąd czerpały wskazówki. Na 57 uczestników tamtych obrad aż 47 osób było Żydami, a pozostałych 10 szabesgojami zaprzedanymi żydokomunie.

Załączamy listę posłów, konkretne imiona i nazwiska oraz ich partie, z których się wywodzą; wszyscy oni głosowali za nieludzkim ubojem zwierząt. Cały Naród musi zdać sobie z tego sprawę, poznać i zapamiętać nazwiska tych, którzy zadeklarowali się nie jako Polacy z tradycjami, katolicy, ale jako Żydzi. Proszę wziąć to pod uwagę, publikować gdzie tylko jest to możliwe, gdyż ludzie nie mogą bezmyślnie głosować na tę antypolską szajkę.

Już niedługo odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, a następnie parlamentarne i prezydenckie. Daty nie są istotne, bo trzeba najpierw zmienić myślenie o rzadzących. Żydokomuna (bez względu na to, w jakiej partii obecnie działa), zdominowawszy polski parlament, robi to, co jej się żywnie podoba, a nie to, co jest korzystne dla naszego Narodu. Tworzy i wspiera różne małe organizacje, które nie rozumieją sytuacji, w jakiej znajduje się Polska; nie są świadome okupacji politycznej, nielegalnej eksploatacji gospodarczej, która trwa nieprzerwanie już od około 70 lat. To filosemickie lobby głosi, żeby tworzyć wiele nowych partii lub żeby je organizować i nie iść do głosowania, bo np. narodowcy „potrzebują jeszcze paru lat na przygotowanie się”; bałamuci fałszywymi patriotami, choć wystarczy tylko przyjrzeć się niektórym suflowanym organizacjom jak wyglądały trzy pokolenia wstecz, a wtedy okaże się oczywiste, iż prawie wszyscy ich członkowie mają pochodzenie żydowskie i tylko zmienione nazwiska.

I czego od nich oczekujecie? Że będą głosowali za wolną Polską?

Już nadszedł czas, aby Naród się podniósł, organizował patriotyczne demonstracje na ulicach, doprowadził do zmiany Konstytucji i prawa. Odsunął uzurpatorów, którzy zamiast obrony jego interesów, łamią je nieustannie i dążą do zniszczenia kraju. Wszyscy powinni się zjednoczyć i nie głosować na osoby, które brały udział w zmowie z 1989 roku, ani na te, które mają przeszłość kryminalną, bo zabijali lub donosili na rodaków w czasie komunistycznej okupacji Polski.

Musimy wszyscy zdobyć się na odwagę, bo tylko walcząc można wygrać. Ukrywając się lub nic nie mówiąc, ludzie wydają się być owcami bez pasterza.

Jak widzicie, Szanowni Czytelnicy, w sali sejmowej nie było 460 posłów, a 409. Przypuszcza się, że i ci, którzy nie głosowali, to w większości także przedstawiciele żydokomuny. Zapewne są to ci, którzy się „chowają”, by nie rozpoznać ich przeszłości. To antypolacy.To samo odnosi się do tych 9 posłów, którzy wstrzymali się od głosu.

Drodzy Rodacy w kraju i za granicą!

Najwyższy czas, aby przerwać tę tragedię rugowania nas, która trwa już od około 70 lat i te bandyckie rządy żydokomuny, w których na 460 posłów ok. 45% jest Żydami!

Jedyną możliwością w kraju demokratycznym jest iść głosować, mieć swoich własnych kandydatów, być przy stołach wyborczych, tworzyć nowe pronarodowe ugrupowania i partie. No i usunąć z obecnych partii żydokomunistów i antypolaków, którzy doprowadzili nasz kraj do ruiny ekonomicznej, prawnej i wykreowania bezrobocia.


 

Leonor Adami

Główny Dyrektor USOPAŁ


 

Oficjalna lista opublikowana na stronie Sejmu RP 7 kadencji. Wykaz głosowania nr 77, posiedzenie nr 45, z dnia 12.07.2013 r. o godz.12:54:43.


 


 

ZA bestialskim rytualnym koszernym ubojem zwierząt głosowali:


 

 

PO –Platforma Obywatelska

(124 posłów)

Adamczak Małgorzata

Achinger Elżbieta

Arkit Tadeusz

Arłukowicz Bartosz

Arndt Paweł

Augustyn Urszula

Biernacki Marek

Biernat Andrzej

Blanik Leszek

Bobowska Joanna

Borowczak Jerzy

Borowiak Łukasz

Brejza Krzysztof

Budnik Jerzy

Buła Andrzej

Butryn Renata

Charłampowicz Jarosław

Cichoń Janusz

Cieśliński Piotr

Cycoń Marian

Czechyra Czesław

Czerwiński Andrzej

Durka Zenon

Dzięcioł Janusz

Fabisiak Joanna

Fedorowicz Jerzy

Gadowski Krzysztof

Gąsior Marek Magdalena

Gluza Czesław

Gowin Jarosław

Grabarczyk Cezary

Grad Mariusz

Graś Paweł

Grupiński Rafał

Hok Marek

Hoppe Teresa

Huskowski Stanisław

Janyska Maria Małgorzata

Jarmuziewicz Tadeusz

Jastrzebski Leszek

Kania Andrzej

Karpiński Włodzimierz

Katulski Jarosław

Kaźmierczak Jan

Kidawa-Błońska Małgorzata

Kluzik-Rostkowska Joanna

Kołodziej Ewa

Korzeniowski Leszek

Kozdroń Jerzy

Kozłowska Iwona

Kozłowska-Rajewicz Agnieszka

Koźlakiewicz Mirosław

Kropiwnicki Robert

Krząkała Marek

Kucharski Cezary

Kudrycka Barbara

Kulesza Tomasz

Kwiatkowski Krzysztof

Lamczyk Stanisław

Lassota Józef

Lenz Tomasz

Leszczyna Izabela

Małecka-Libera Beata

Marczułajtis-Walczak Jagna

Mężydło Antoni

Mroczek Czesław

Mrzygłocka Izabela Katarzyna

Mucha Joanna

Munyama Killion

Niesiołowski Stefan5

Nowak Sławomir

Nowak Tomasz Piotr

Okła-Drewnowicz Marzena

Okrągły Janina

Orzechowski Andrzej

Pacelt Zbigniew

Pahl Witold

Papke Paweł

Pępek Małgorzata

Pietrzczyk Lucjan Marek

Pięta Jarosław

Pitera Julia

Plocke Kazimierz

Poślednia Krystyna

Raczkowski Damian

Raniewicz Grzegorz

Raś Ireneusz

Rosati Dariusz

Rutkowska Dorota

Rynasiewicz Zbigniew

Rząsa Marek

Saługa Wojciech

Schetyna Grzegorz

Sibińska Krystyna

Siedlaczek Henryk

Sikorski Radosław

Sługocki Waldemar

Suchowiejko Wiesław

Sycz Miron

Szejnfeld Adam

Sztolcman Grzegorz

Szumilas Krystyna

Szydlowska Bożena

Szymański Tomasz

Śledzińska-Katarasińska Iwona

Święcicki Marcin

Tomański Piotr

Tomczak Jacek

Tomczykiewicz Tomasz

Trybus Aleksandra

Tusk Donald

Tyszkiewicz Robert

Vincent-Rostowski Jan

Wardzała Robert

Witczak Mariusz

Wojnarowski Norbert

Wójcik Marek

Zawadzki Ryszard

Zdrojewski Bogdan

Ziemniak Wojciech

Ziętek Jerzy

Żalek Jacek

Żmijan Stanisław

Żyliński Adam

PIS – Prawo i Sprawiedliwość

(2 posłów)

Ardanowski Jan Krzysztof

Kowalczyk Henryk

PSL - Polskie Stronnictwo Ludowe

(28 posłów)

Borawski Edmund

Borkowski Krzysztof

Bury Jan

Dąbrowski Andrzej

Gos Marek

Górczyński Jarosław

Grzeszczak Eugeniusz Tomasz

Kalemba Stanisław

Kasprzak Mieczysła

Łopata Jan6

Łuczak Mieczysław Marcin

Maliszewski Mirosław

Ozga Krystyna

Pawlak Mirosław

Pawlak Waldemar

Piechociński Janusz

Racki Józef

Sawicki Marek

Smolarz Henryk

Sosnowski Zbigniew

Stefaniuk Franciszek Jerzy

Sztorc Andrzej

Tokarska Genowefa

Walkowski Piotr

Włodkowski Zbigniew

Zgorzelski Piotr

Zych Józef

Żelichowski Stanisław

Zaborowski Zbyszek

 

SLD – Sojusz Lewicy Demokratycznej

(4 posłów)

Ajchler Romuald Garbowski Tomasz

Czykwin Eugeniusz Olejniczak Cezary

SP – Solidarna Polska

(13 posłów)

 

Bogucki Jacek

Dera Andrzej

Dorn Ludwik

Golba Mieczysław

Górski Tomasz

Jaki Patryk

Kempa Beata

Mularczyk Arkadiusz

Romanek Andrzej

Siarka Edward

Szeliga Piotr

Ziobro Jan

Żaczek Jarosław

 

ID – Inicjatywa Dialogu

(4 posłów)

Bodio Bartłomiej

Bramora Artur

Dziadzio Dariusz Cezar

Szymiec-Raczyńska Halina

NIEZALEŻNI

(3 posłów)

Chmielowski Piotr Jagiełło Jarosław Tomasz

Galla Ryszard


 


 

*//www.usopal.pl/publicystyka/2511-list-z-usopa-do-wszystkich-polakow-24082013


 

//wirtualnapolonia.com/2013/08/27/list-z-usopal-do-wszystkich-polakow/

//wyborcza.pl/1,75478,14498977,List_organizacji_Kobylanskiego_ws__uboju_rytualnego_.html

//wirtualnapolonia.com/2013/08/30/odpowiedz-usopal-na-artykul-gazety-wyborczej-dotyczacy-bestialskiego-uboju-rytualnego/#more-28846

KOMENTARZE

 • No to Zygmuncie...
  Jesteśmy w czarnej d...

  Pozdrawiam i dziękuję za tekst.
 • Jesteśmy w czarnej dupie?apel Anny Walentynowicz o bojkot wyborów
  Być może jesteśmy,kwestia jak kto na to patrzy i jak sam czuje się w obecnej sytuacji.Nie dla każdego jest to zrozumiałe co jest przyczyną obecnego stanu rzeczy w Polsce.Prezes USOPAŁ pan Jan Kobylański też do końca nie zdaje sobie sprawy jak wyjść z tej sytuacji.Jeszcze dwa lata temu na zjezdzie USOPAŁ na Teneryfie,namawiał do głosowania na PIS.Trzeba było dwuch lat aby się z tego wycofał.Wciąż się zastanawiam czy to z powodu podeszłego wieku czy bardziej z powodu otaczającej go swory pseudonarodowców .Tak swory ,która tak szczeka jak oczekiwał od niej prezes.Nawet ułożyłem do tej sytuacji własny tekst ,parodiując Bareję z Filmu Miś.Łubu dubu chał chał chałuuu niech nam żyje prezes USOPAŁU,niech żyje nam.Mam nadzieję że Eugeniusz Sendecki okaże się w tym przypadku na tyle uczciwy że potwierdzi ten fakt.Śpiewaliśmy to w autobusie podczas zwiedzania Teneryfy.Skąd ta dygresja do filmu Miś.Otuż spotkałem na kongresie ludzi co do których mam wiele zastrzeżeń co do ich intencji w działaniu dla Polski.A już obecność na ostatnim Kongresie Janusza Korwina Mikke spowodowała że nie mam wątpliwości że pan Kobylański ma problem z rozpoznawaniem rzeczywistości.Podobną opinię wyraził w rozmowie ze mną pan Kazimierz Świtoń.Należy dodać że przedstawicielem USAPAŁ w Polsce był do nie dawna kapitan Sulatycki,którego prezes Jan Kobylański dwa lata temu nazwał podczas zjazdu ,agentem bezpieki.To jak to było,kto panu prezesowi Kobylańskiemu doradzał w sprawie wyboru przedstawiciela w Polsce?Kto ponosi za to odpowiedzialność?Przygladałem sie pikietom organizowanym przed sądami w Warszawie w czasie rozpraw w sprawie pomówienia Jana Kobylańskiego przez żydowskich dziennikarzy o szmalcownictwo podczas okupacji hitlerowskiej w Polsce i mogę powiedzieć że wyglądało to conajmniej dziwnie.Jak niektórzy wiedzą,sprawa została umorzona ze wzgledu na przedawnienie..Trwała ona 7 długich lat.Prezes Kobylański w swoim wystapieniu zbeształ adwokata ,któremu powierzył sprawę. Wszystko to wydaje mi się conajmniej dziwne i wskazuje że chodziło wyłacznie o wyciąganie pieniędzy z kieszeni Jana Kobylańskiego.Po odcięciu się PiSU od ostatniego marszu niepodległości, prezes Jan Kobylański wycofał swoje poparcie dla parti Jarosława Kaczyńskiego a na ostatni zjazd w tym roku zaprosił liderów Ruchu Narodowego w osobach pana Bosaka i Zawiszy.Co do ArturaZzawiszy to mam duże watpliwości po rozmowie z nim na temat JOW.Pan Artur Zawisza jest zdecydowanym przeciwnikiem JOW.Dla mnie stanowisko w sprawie JOW to papierek lakmusowy na intencje każdego kto sprawach Polski się wypowiada.Wszystkie partie w sejmie są przeciwne JOW ,chociaż np PO miała ten postulat zapisany w kampani wyborczej i nawet zbierano w tej sprawie podpisy o referendum.Po wygraniu wyborów zmielono 500 tysięcy podpisów w sejmowej niszczarce.Obecnie premier Tusk ponownie wypowiedział się że jest za JOW ale kto mu teraz uwierzy.Po co to wszystko piszę?Ano po to ,ponieważ sprawami Polski zajmuję się jako wiceprezes Stowarzyszenie Demokracja USA z siedzibą w Nowym Yorku i jesteśmy w posiadaniu apelu pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów do sejmu.Pani Ania już w 2001 roku rozumiała że przy obecnej ordynacji wyborczej,która preferuje partie polityczne ,których posłowie zasiadają w sejmie,nie mamy szans na wygranie wyborów.Nawet gdyby tak się złożyło że udało by się wprowadzić do sejmu kilku niezależnych,nie zrzeszonych w żadnej z tych partii posłów to i tak nie ma gwarancji jak oni zachowali by się podczas głosowań.Poza tym kilku posłów w 460 osobowym sejmie nie miało by wpływu na treść uchwalanych ustaw.Dlatego zamiast namawiać tak jak to czyni USOPAŁ do brania udziału w wyborach,według naszego rozeznania oraz analiz kilku profesorów z uczelni na terenie USA,należy zbojkotować wybory do sejmu w 2005 roku i na bazie bojkotu ,w zależności od jego powodzenia,budować struktury wolnego niepodległego państwa Polskiego.Rozumiem że zarówno partie,ich członkowie jak i zwolennicy nie zrzeszeni w tych partiach,opowiadają się za udziałem w wyborach.Ja ich nawet staram się zrozumieć ale w obecnej sytuacji udział w wyborach można nazwać kolaboracją z tym systemem władzyDlatego boli mnie stanowisko Kościoła ,który wzioł udział w zdradzie Narodu w Magdalence W zamian za zdradę Narodu Kościół uzyskał zwrot majatków pokościelnych oraz wprowadził religie do szkó łDlatego Episkopat Polski namawia swoich wiernych do udziału w wyborach...Władzy która nie reprezentuje interesu Polski i Polaków.Władzy która wypowiada własnemu narodowi wojne.Tak Polska od kilku lat jest w stanie wojny.Kto tego nie zauważył,ten nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia jakie z tego wynika obecnie i w przyszłości.Dlatego w imieniu patriotów Polskich z USA,zrzeszonych w Stowarzyszeniu Demokracja USA ,oraz swoim własnym,zwracam się do Polaków w kraju oraz poza jegogranicami o poparcie apelu pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów do sejmu w 2015 roku.Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Nowy York Ps.apel znajduje sie na naszej stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @amadeusz2006 23:48:50
  Drogi Michale Stefanie
  Owszem, potwierdzam, że jesteś autorem słów nieoficjalnego hymnu gości USOPAŁ i Jana Kobylańskiego na Teneryfie w roku 2012. Ja i jeszcze kilku moich przyjaciół ochoczo ten wesoły hymn śpiewaliśmy podczas pamiętnych wycieczek w tamtym sezonie. W tym sezonie tego hymnu juz nie śpiewaliśmy, bo nie było takiej atmosfery. Wtedy się cieszyliśmy - że Prezes jeszcze będzie prezesem przez kolejny rok, a w tym roku - smuciliśmy się, że odchodzi na emeryturę, że się wycofuje.
  Martwi mnie to, że dużą uwagę przywiązujesz do procedur, a małą masz wiedzę o ludziach w Kraju. A w kraju jest bieda, ludzie są utyrani, nerwowi, spauperyzowani, zduszeni przez masonerię satanistyczną i WASP-owską, uwielbiającą się nad Polakami znęcać. Twoje pojawienie się wsród patriotycznych działaczy początkowo budziło nadzieję, że coś z siebie dasz, że będzie można się na Tobie finansowo oprzeć. Parę naprawdę ważnych i mądrych osób się na Tobie zawiodło, bo się nie podzieliłeś pieniędzmi, które sobie tak ładnie zarobiłeś w USA. My Tobie Twojego bogactwa nie zazdrościmy, ale zasmuciło nas to, że kilku zaangażowanym działaczom wręczyłeś malutkie sumy - jakie się wręcza murzyńskim dzieciom w biednym kraju afrykańskim. Tym się pogrążyłeś. Tutaj zrobiłeś błąd. Prawdopodobnie nie jesteś, wbrew temu co dawałeś do zrozumienia - tak bogaty, być może jesteś nawet tak biedny jak my, tutaj - porządni endecy w Warszawce. Prawdopodobnie Twój budżet jest skromniutki, a Twoje pozowanie na bogacza z Ameryki, który zrobi drugą Amerykę nad Wisłą - są li tylko gombrowiczowską pozą.
  Mam do Ciebie wielką prośbę - żebyś wsparł nas, a nie nazywał brzydko per "pseudonarodowcy". Dziekuję.
 • @amadeusz2006 23:48:50 - A APEL PANI WALENTYNOWICZ JEST SPRZECZNY Z APELEM PANA PREZESA KOBYLAŃSKIEGO.
  Jest coś co przemawia za Panem Janem Kobylańskim. On się nie dał zabić.
  I dlatego ja się jego radzę posłuchać i w wyborach wziąć udział. Apel Pani Anny Walentynowicz jest zrozumiałym krzykiem rozpaczy ludzi oszukanych przez antypolski System, ale niczym więcej. Apel Prezesa Kobylańskiego to jest mądry pomysł na organiczną pracę, na zagospodarowanie domu ojczystego. I ja tak wybieram.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:16:46 jednak o kasę chodzi
  Nie myliłem się co do tego ze częś ćz obecnych na zjezździe to ludzie wystawiający ręce po pieniądze.Widzisz Eugeniuszu ,wybacza le ja juz tyle narozdawałem niepotrzebnie,nieodpowiednim ludziom że zmieniłem metodę działania.I nie oto tutaj chodzi kto ile ma.Dobrze wiesz że jak się chce to za małe pieniadze można sporo zrobić.Teraz baczniej przygladam sie tym którzy wyciagaja ręce w moją strone po pieniądze.Pamiętasz jak sobie zażyczyłes 20 tysięcy za nakręcenie ze mna filmu wywiadu.Nie mów że to nieprawda bo byłem z Markiem Podleckim ,który mnie z toba zapoznał.Jak ty myślisz że ja rozdaję kasę ludziom których nie znam, za nic.Wiesz że nasz wspólny znajomy rolnik Włodzimierz Knurowski za umieszczenie logo naszego stowarzyszenia na traktorze,którym przyjechał do Warszawy ,zażyczył sobie 25 000.Gienek chyba nie myslicie że ja jestem jakims frajerem którego da sie wydudkać.I tak mnie kilku wydudkało w temacie Polski.Jednym z nich jest znany ci zapewne Rrafał Gawroński.Płaciłem mu 200 zl plus hotel i pełne wyżywienie oraz napoje(alkoholowe też)za udział w nagraniu filmu pt partie to mafie a on na swoim blogu napisał ze jestem bezrobotnym milionerem szukającym pracy w Polsce oraz agentem bezpieki.Tylko Markowi Ciesielczykowi z Tarnowa,zawdzięcza Rafał że nie podałem go do sądu w trybie wyborczym.Przekonał by się co to znaczy pomawiac kogoś .Poza tym podejrzewałem go w zwiazku z jego problemami z wymiarem niesprawiedliwości że ma zachwianie równowagi psychicznej.Gienek spytaj kazimierza Świtonia ,spytaj Marka Podleckiego,Zbyszka Kękusia no i Marka Ciesielczyka z Tarnowa jak im pomagałem finansowow walce z tym systemem niesprawiedliwości w Polsce.Na samochód dla Centrum Poloni w Brniu gdzieMarek Ciesielczyk był dyrektorem wyasygnowałem 15000.Może to nie jest tak dużo dla niektórych ale mnie nikt za darmo nic nie dał.Wiec drogi Eugeniuszu wybacz ale nie można oczekiwać od kogoś nawet jak ma pieniądze że będzie je rozdawał każdemu w kto o sobie opowiada że jest narodowcem i patriotą.Kobylański też nie dawał wszystkim ale widziałem że dawał.Wiesz kiedy Polska wyzwoli się z tej niewoli żydokomunistycznej?kiedy nikt się nie będzie oglądał na pieniądze od innych za to co chce zrobić dla Polski.Zobacz co zrobił Andrzej Hadacz.On też się do mnie zwracał o pomoc.Jak ja bym sie teraz czuł gdybym mu udzielił pomocy finansowej ,po tym co zrobił.Eugeniuszu troche samokrytyki by się niektórym przydało nie uważasz?.To co robię to wynika z moich uczuć dla mojej Ojczyzny Polski i nie oczekuję za to żadnej zapłaty ani uznania.A co do bojkotu wyborów to jak nie ma możliwości wystawienia silnej reprezentacji do sejmu czy senatu,kogoś kto życiem i honorem ręczy za to że będzie potem walczył w sejmie lub senacie Polskę a nie o swoje to się nie chodzi na wybory .Więc jak się dowiem że ty chodzisz to tak jak pozostałych którzy chodzą będę o tobie mówi łże jesteś kolaborantem bo dzieki twojemu poparciu ten system władzy ma siedobrze I ręki ci nie podam..Paniał Eugeniusz?Stefan Michał Dembowski
 • @Eugeniusz Sendecki 01:25:18 praca organiczna dla Polski
  A co ja robię kol Eugeniuszu?Tylko ty z niewiadomych mi jeszcze powodów nie rozumiesz ze poprzez bojkot można by się było połączyć w jedno gremium a tak to mamy w Polsce małe grupki w których każdy chciał by byc prezesem.Co z tego wynika dla Polski to widać po osiagnięciach tych partyjek,stowarzyszeń od 89 roku.Nawet nie masz pojęcia ktow Polsce popiera ten jak to nazywasz krzyk rozpaczy pani Ani Walentynowicz o bojkot wyborów.A może ty to zrozumiałeś i dlatego ci bojkot nie pasuje.Mam takie powiedzenie czas pokaże kto ma rację.Więc ty słuchaj pana Jana który jeszcze dwa lata temu radził nam głosować na Pis a teraz już nie udziela PiSowi poparcia.Ja dużo wcześniej od prezesa Kobylańskiego zrozumiałem że PiS to koncesjonowana opozycja z Magdalenki.I jak się czuja ci co za namową Kobylańskiego oddali swe głosy na PiS?Ps o tym apelu pan Andrzej Gwiazda wypowiedział się w 2001 roku że to się może udać.Ja się długo wstrzymywałem i dopiero po śmierci pani Anny Walentynowicz upubliczniłem ten apel.Wiem że bojkot wyborów niektórym tak samo przeszkadza jak JOW.Eugeniuszu psy szczekają a karawana idzie dalej.
 • @amadeusz2006 02:08:09 - JAKŻE ŻAŁUJĘ, ŻE WTEDY TYCH PIENIĘDZY OD CIEBIE NIE WZIĄŁEM...
  Naprawdę, jak sobie pomyślę - ile dobrego mogliśmy byli przez te kilka lat dokonać z Twoimi pieniędzmi i moją głową - to mnie żal bierze...
  Ech!
  A Twoim zarzekaniem się, że mi ręki nie podasz - wcale się nie przejmuję. Podasz, podasz. Już ja dobrze wiem. W kościach czuję. :)
 • @Ranger 05:29:50
  O kim mowa ?
 • ------------- skupiacie się na POBOCZACH
  http://www.youtube.com/watch?v=qPEK_6fqRKc
 • @ninanonimowa 07:02:50
  -------znajdz mi polski katoliku ziarnko !!!! KŁAMSTWA ------

  ---------------WIDZISZ i nie WIERZYSZ -


  http://www.youtube.com/watch?v=JCtJXDJb-tY
 • @Eugeniusz Sendecki 01:25:18 Eugeniuszu na kogo głosować ?
  To poradż mi drogi kolego na kogo głosowac skoro radzisz brać udział w wyborach.Na koszernych z list partyjnych?Obaj wiemy rze nie ma dzisiaj takiej formacji która była by zdolna zdobyć tyle miejsc w sejmie aby spowodować destrukcje tego organu żydokomunistycznego.Sloro żyd JKM nie dał rady,pomimo pomocy ze strony reżimowych stacji TV to jak ty to sobie wyobrażasz?Eugeniusz przestań marzyć albo zacznę na poważne brać informacje na twój temat zamieszczane na NE.Prowadź wodzu prowadź. Stefan Michał Dembowski Ps .no i jak możesz mieć do mnie pretensje że nie dawałem pieniedzy na udział w wyborach na koszernych.?
 • @amadeusz2006 10:56:32
  Niestety, patrząc na to wszystko, gdzie każdy wyciąga ręce po kasę, to traci człowiek wszelką nadzieję na to , że naród jest w stanie wygenerować z siebie prawdziwych patriotów zdolnych do odbudowy Polski.. Odnosi się wrażenie, że te wszystkie środowiska patriotyczne, to jedynie ich sposób na życie i zarabianie.
 • @zadziwiony 11:57:12 to nie jest tak do końca prawdą
  tak nie jest, jeżdżąc po Polsce spotykałem ludzi naprawdę zatroskanych losem naszej Ojczyzny..Najczęściej są to ludzie wywodzący się z małych miast i wsi.Ci z dużych miast w pogoni za pieniadzem,nie zauważają krzywdy i biedy innych.Duże miasta demoralizują .Tam są głowne ośrodki wroga,skierowane na niszczenie podstawowej tkanki społecznej jaką jest rodzina.Ale jestem dobrej myśli i widzę możliwości na prawdziwą wolność.Należy do tych ludzi dotrzeć . Nie będzie to proste ale będzie możliwe.Każdy od siebie powinien zacząć ,zdać sobie rachunek sumienia.Co ja robiłem po 89 roku,na kogo głosowałem po mszy w dniu wyborów jak ksiądz proboszcz namawiał?Nie ma w sejmie partii której mogłbym uwierzyć a tym samym zawierzyć los Polski.Trzeba w pierwszej kolejności odbudowac więzi w rodzinie i najbliższym sobie środowisku .Zacznijmy znowu patrzeć na siebie tak jak patrzyliśmy w roku 80.To było niespełnione m,arzenie pani Anny Walentynowicz,której apel o bojkot wyborów rozpowszechniam.Propagandziści,banksterzy,zadali Narodowi Polskiemu poważny cios ale Jeszcze Polska Nie Zginęła .Podniesiemy się.Wygramy z pomoca Bożą ,tylko poprośmy księdza proboszcza w swojej parafi aby nie kazał nam w dniu wyborów głosować na naszych wrogów.Kościół nas zdradził w Magdalence ale my Kościołowi przebaczamy i prosimy aby przeszedł na strone Narodu.Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork
 • @amadeusz2006 14:18:56
  I tu się w całej rozciągłości zgadzam.
 • --------------------------ALBO / albo niewolnictwo !! na zawsze
  http://www.youtube.com/watch?v=HVVdGjlG3_o&feature=player_embedded#t=398

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930