Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
75 postów 289 komentarzy

obieranie cebuli - do łez

Zygmunt Korus - od 1982 były dziennikarz, w PRL opozycjonista represjonowany, odznaczony przez Ś.p. PREZYDENTA z polecenia Ś.p. PREZESA IPN.

POLACY, brońmy się!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwiastun "Warszawskiej Gazety". "Upominam się o Szeremietiewa. Dziś, kiedy kwestia zderzenia się na wojennym froncie Zachodu z Rosją na terenie Ukrainy rykoszetem zapukała groźnie do Polskich bram,

sprawa samoobrony nad Wisłą stała się alarmową: czołowi hipokryci (czytaj: agenturalni zdrajcy u steru), którzy konsekwentnie spiłowywali szpony naszego orła, głodzili go i wyskubywali największe pióra-lotki, doprowadzając do stanu zdychającego kurczaka lub atrapy dla gawiedzi z czekoladowego zakalca, klaszcząc i rechocząc przy tym w rytm przyśpiewki "Dymać orła białego!", teraz nagle przypomnieli sobie o doktrynie obronnej Romualda Szeremietiewa i jego kasandrycznym wołaniu na puszczy, iż NATO i USA, bez zdolności bojowej własnej, niczego Polsce nie zagwarantują." – piszę w tekście pt. "OBYWATELU, OBROŃ SIĘ SAM!" na stronie 20-21 w najnowszym, 18. numerze "Warszwskiej Gazety" (polecam się).


AnkietaWybieramy PRAWEGO POLAKA


 

Redakcje tygodników "Warszawska Gazeta" oraz "Polska Niepodległa" ogłosiły plebiscyt czytelniczy pt. Wybieramy PRAWEGO POLAKA.

Swą pierwszą rekomendację zaproponował znakomity pisarz kresowy, stały felietonista i publicysta z łamów tych czasopism, wrocławianin Stanisław Srokowski. Wg niego najlepszym kandydatem do wyróżnienia byłby nieugięty antykomunista, nadal stale szykanowany przez układ okrągłego stołu, niezłomny "Wolny Związkowiec" i nieprzekupny "Solidarnościowiec", Krzysztof Wyszkowski z Gdańska.


 

Wypełniający i nadsyłający ankietę mogą wylosować nagrodę za udział w plebiscycie – książkę-niespodziankę z oferty Polskiej Księgarni Narodowej, która jest także pod egidą wydawcy powyższych tytułów.


 

  • Wszystko to można znaleźć i wiele bardzo ciekawych materiałów przeczytać w najbliższym wydaniu „Gazety Warszawskiej” nr 18 z dn. 02–08.05.2014 –ogólnopolskim tygodniku ukazującym się w każdy piątek. Domagaj się w okolicznym kiosku dostarczenia tego tytułu prasowego, byś miał szansę skonfrontować z jego publicystami swoje myślenie o dzisiejszej Polsce.

  • Z ostatniej chwili – po dolarze za egzemplarz (40 stron!):

    Tygodnik "Warszawska Gazeta" w tym wydaniu załącza kupon promocyjny mówiący o tym, że czasopismo już jest także dostępne w wersji elektronicznej (PDF). Roczna prenumerata za granicę 50 USD – szczegółowe informacje pod adresem prenumerata@warszawskagazeta.pl

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930