Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
75 postów 289 komentarzy

obieranie cebuli - do łez

Zygmunt Korus - od 1982 były dziennikarz, w PRL opozycjonista represjonowany, odznaczony przez Ś.p. PREZYDENTA z polecenia Ś.p. PREZESA IPN.

Putin i Prawy Polak

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwiastun "Warszawskiej Gazety". "Nowa Ententa. Putin – połącznie Stalina i Hitlera w jednym indywiduum – będzie więc anektował w imię bratniej pomocy swojakom (gnając kobiety i dzieci przed „zielonymi ludzikami”,

jak nazywają autochtoni zakapturzone quasi-sotnie z kałachami w rękach, odziane w mundury moro bez emblematów) kawałek po kawałku najpierw najbliższego, a potem coraz dalszego geopolitycznego otoczenia. W naszym przypadku Królewiec (nie wolno używać ruskiego określnika Kaliningrad!) to otwarta brama do Warszawy..." – zachęcam do przeczytania mojego tekstu pt. "Otoczyć Putina kordonem. Wyprzedzenie ultimatywne" na stronie 17 w najnowszym, 17. numerze "Warszwskiej Gazety".

Zdjęcie

Ankieta Wybieramy PRAWEGO POLAKA

Redakcje tygodników "Warszawska Gazeta" oraz "Polska Niepodległa" ogłosiły plebiscyt czytelniczy pt. Wybieramy PRAWEGO POLAKA.

Swą pierwszą rekomendację zaproponował znakomity pisarz kresowy, stały felietonista i publicysta z łamów tych czasopism, wrocławianin Stanisław Srokowski. Wg niego najlepszym kandydatem do wyróżnienia byłby nieugięty antykomunista, nadal stale szykanowany przez układ okrągłego stołu, niezłomny "Wolny Związkowiec" i nieprzekupny "Solidarnościowiec", Krzysztof Wyszkowski z Gdańska.

Wypełniający i nadsyłający ankietę mogą wylosować nagrodę za udział w plebiscycie – książkę-niepodziankę z oferty Polskiej Księgarni Narodowej, która jest także pod egidą wydawcy powyższych tytułów.

Wszystko to można znaleźć i wiele bardzo ciekawych materiałów przeczytać w najbliższym wydaniu „Gazety Warszawskiej” nr 17 z dn. 25.04–01.05.2014 –ogólnopolskim tygodniku ukazującym się w każdy piątek. Domagaj się w okolicznym kiosku dostarczenia tego tytułu prasowego, byś miał szansę skonfrontować z jego publicystami swoje myślenie o dzisiejszej Polsce.

 • Z ostatniej chwili – po dolarze za egzemplarz (40 stron!):

  Tygodnik "Warszawska Gazeta" w tym wydaniu załącza kupon promocyjny mówiący o tym, że czasopismo już jest także dostępne w wersji elektronicznej (PDF). Roczna prenumerata za granicę 50 USD – szczegółowe informacje pod adresem prenumerata@warszawskagazeta.pl

KOMENTARZE

 • Czy Pan
  nie jest przypadkiem krewnym pewnego fajnego felietonisty, który pisywał na łamach neon24.pl?
  Tamten, z tego co wiem, wybrał "wolność" :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:58:59
  Panie Jarku, jaka tam wolność; Pan żartuje... Ale miło tu zaglądać... "Warszawska Gazetę" lansuję - to dobrze czy źle?
  Wszystko przed nami.
  Serdeczności.
 • @Zygmunt Korus 12:49:23
  Mimo, ze nie z wszystkim się w tym tygodniku zgadzam to myślę, ze warto promować.
  A ja to bym poczytał więcej Pańskich treści na neonie.

  PS. A myśmy kiedyś na "ty" nie przeszli? :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:51:33
  Sam żeś zaczął "Czy Pan...", to co miałem robić?
  Odnośnie c.d. to odezwij się na pocztę pryw. to pogadamy.
 • Posowieckim oligarchom milsza Ukraina od Putina?
  Są wiele tysięcy razy bogatsi od naszych pobermanowców a Moshe Kantor właściciel posowiedckiego przemyslu nawozowego i prezes Konggresu ŻŻydow Europejskich zatrudnia naszego plomarańczowego Kwaśnikeswskiego w swej fundacji. Może więc zatrudnić w kordonie wokoł Putina naszego pokatastrofalnego bliźniaka razem z red. Sakiewiczem jeśli mu pomogą przenieść produkcję ZA Pulawy I Tarnowa go Ukfrainy i zalatwia 60 miliZrtdow odszkodowań dla rodaków w kulcie talmudycznego pejsatego teatru religijnego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930